Jak zmienić swoją miłość do muzyki w biznes? W trzecim odcinku podcastu rozmawiam z Eweliną Babiarz – założycielką agencji koncertowej Light Music Agency.

Kto z nas nie chciałby zamienić swojego hobby w codzienną pracę? Niektórym się udaje, ale jest to przygoda poparta wieloletnim zdobywaniem doświadczenia. W trzecim odcinku podcastu Pana od Muzyki spotkałem się z Eweliną Babiarz, która karierę w marketingu i sprzedaży zamieniła w… muzyczny marketing i sprzedaż, zakładając agencję Light Music Agency. Ewelina ogranizuje eventy i koncerty, a w rosterze ma wielu muzyków klasycznych i jazzowych.

Jak wygląda jej dzień w biurze, jak przygotowuje się imprezę dla oficjeli FIFA i jak to jest, gdy musisz ogarnąć wszystko, włączając w to buty dla wokalistki? O przygodach, dopinaniu szczegółów, a także godzeniu obowiązków agencyjnych z chęcią tworzenia własnej muzyki – o tym wszystkim rozmawiamy w tym epizodzie.

Podcastu posłuchasz na platformach:

Spotify – Apple Podcasts – Google Podcasts – Stitcher – Breaker – Castbox – Overcast – Pocket Casts – Radio Public – Anchor FM – RSS FeedPobierz odcinek

Chcesz wpaść do podcastu i porozmawiać o swojej muzycznej specjalności? A może po prostu o muzyce w ogóle? Pisz do mnie na FacebookuTwitterze lub wyślij maila!