Pan od Muzyki

Rat Kru: Bandycki romantyzm na pohybel muzycznej bylejakości | Pan od Muzyki Podcast #08

Rat Kru wydali 28 lutego swój pierwszy album “Rok Szczura” nakładem KAYAX. W podcaście Papa Musta i Rat One opowiadają o zamiłowaniu do dresów, serialu “Tulipan”, najdziwniejszych koncertach oraz o tym, dlaczego w niedługim czasie zawładną polskim mainstreamem.

Duet z Poznania, który zna się od dawna, a na muzyce zjadł zęby. Zafascynowani połączeniem nowoczesności z kiczem i dźwiękami lat 90. Rat Kru, czyli Papa Musta (Paweł) i Rat One (Witek) to projekt, który wie czego chce od swojej kariery, choć dużo rzeczy wychodzi im… przypadkowo.

Rozkręcają niesamowite imprezy, mają wielki dystans do siebie i chcą rozbujać Twoją duszę. Słowiański wąs, sygnet i opowieści o piastowskich herosach – taki jest Paweł. Witek natomiast nie boi się awarii sprzętu, ma złe wspomnienia z soundsystemowych festiwali i lubi, gdy fani zapraszają ich na after party.

O tym dlaczego wydali płytę nakładem Kayaxu, o trasie koncertowej obok toalet i uwodzicielu Jerzym Julianie Kalibabce rozmawiamy w ósmym odcinku podcastu.

Podcastu posłuchasz na platformach:

Spotify – Apple Podcasts – Google Podcasts – StitcherDeezerBreaker – Castbox – Overcast – Pocket Casts – Radio PublicPodchaserListen NotesAnchor FMGoPodRSS Feed – Pobierz odcinek

Posłuchaj nowego singla “Cześć”.

A także całej płyty “Rok Szczura”.