Autor

Nazywam się Kamil Matuszak i pragnę być Twoim Panem od Muzyki. Kimś na wzór muzycznego przewodnika.

Nie potrafię grać na żadnym instrumencie. Zdecydowałem także, że nie będę już uczył się na żadnym grać. Świat potrzebuje artystów, ale także tych, którzy będą tych artystów odkrywać, podziwiać i promować – to zadanie będzie należeć do mnie. Blog ma mi pomóc w dotarciu do jak największej liczby osób, którzy myślą podobnie i szukają podobnych dźwięków.

Duże znaczenie ma to, że nie recenzuję muzyki, ja tylko pokazuję dobre dźwięki – sam decydujesz czego chcesz słuchać i co sądzisz o utworach.

Nie ograniczam się wyłącznie do pisania krótkich artykułów przedstawiających jeden znaleziony utwór. Staram się bardziej angażować czytelników – rozmawiamy o trendach i przemyśle muzycznym, o kierunku zmian oraz o przyszłości gatunków czy szansach poprawiania gustu muzycznego Polaków. Oczywiście priorytetem jest dostarczanie nowej, świetnej muzyki, ale jednym odróżniam się od popularnych serwisów muzycznych – każdy wpis ma opowiadać ciekawą historię, a nie być przedrukiem metryczki z oficjalnych kanałów artystów.

Gdzie możesz mnie znaleźć?

Facebook – facebook.com/panodmuzykiPL
Twitter – twitter.com/panodmuzyki
Instagram – instagram.com/panodmuzyki
SoundCloud – soundcloud.com/panodmuzykipl

Mail – kamil@panodmuzyki.pl (zapytania, pogaduszki, oferty współpracy)

Młodzi muzycy

Jeśli jesteś młodym, początkującym artystą i chciałbyś podesłać mi muzykę swoją albo zespołu, którego jesteś częścią, możesz zrobić to wysyłając próbkę swoich umiejętności na poniższy adres. Z chęcią posłucham i dam znać co o niej myślę: dscvr@panodmuzyki.pl

Jesteś młodym muzykiem i właśnie wydałeś singiel, EP-kę lub album? Chcesz opowiedzieć o tym czytelnikom bloga? Napisz do nas list! Przedstaw się, opowiedz o sobie, inspiracjach oraz muzyce i wyślij na kamil@panodmuzyki.pl. A ja go opublikuję!