Betsy zachwyciła mnie swoim potężnym i niecodziennym, prawie operowym, głosem. Po dwóch, cudownych utworach i EP-ce, wraca z nowym singlem.

Walijka po postać bardzo osobliwa. Nie ma wielu informacji o niej samej, rzadko pokazuje swoje codzienne życie w social mediach, na razie także niewiele koncertuje, choć była supportem Rationale podczas jego brytyjskiego touru. Skupia się na muzyce i wychodzi jej to znakomicie.

Zachwyciła mnie poprzednimi siglami, zarówno “Time”, jak i “Fair” były kompozycjami niecodziennymi, głównie za sprawą jej głosu. “Fair” EP dopełniła wizerunku statycznej, trochę zbyt poważnej, damy, która zna swoją wartość, jest zmysłowa, ale jednocześnie bardzo silna i stanowcza. I nowy utwór “Lost and Found” kontynuuję tę taktykę artystycznego wyrażania swej natury.

Przecudowny wokal i smyczki podkreślające powagę. Jest tutaj jednak zmiękczająca, iście filmowy utwór, electro popowa melodia, wpadająca momentami w drum’n’bassowe klimaty. Jako całość, w parze z wideo, które przedstawia także kobiece wdzięki artystki, “Lost and Found” prezentuje się świetnie.

Posłuchaj i popatrz poniżej.

Jeśli chcesz dokładniej poznać muzykę Betsy, sprawdź także jej mini album.