Cosima wydaje pierwszy album. Posłuchaj siedmioutworowego mixtape’u “South Of Heaven”, który jest pierwszym manifestem muzycznym młodej Brytyjki.

Cosimę obserwowałem od publikacji jej pierwszego utworu “Had To Feel Something”, wydago w lipcu tego roku. Od początku wiedziałem, że głos i obcowanie z dźwiękiem to największe atuty londynki. Brak prostych odpowiedzi, przy jednoczesnym, delikatnym feelingu na pograniczu soulu i popu. Skomplikowane uczucia, przekazywane w sposób zrozumiały dla każdego.

“Girls Who Get Ready” to drugi autorski utwór Cosimy, który doczekał się wideo.

W ostatni piątek, 2 grudnia, Cosima, po opubikowaniu w sumie trzech kompozycji, wydała przez Islands Records, mini album, który sama nazwała mixtape’em. “South Of Heaven” to siedem kompozycji – bardzo delikatnych, z fantastycznymi liniami wokalnymi i bujającą, ciepłą atmosferą.

Artystka opowiedziała o swoim debiucie, szczerze i miażdżąco:

South Of Heaven was written at a time when nothing ever felt like it was enough. I couldn’t get out of bed and couldn’t work out how to be good to myself. I was just waiting for someone else to love me so that I didn’t have to. I was in a state of self-inflicted purgatory. Putting this mixtape out is a selfish form of therapy for me, but maybe one person will need to hear the songs as much as I needed to write them.

Najbardziej spodobały mi się: kompozycja tytułowa, która wnosi coś magicznego to tego anturażu, oraz mocniejsze “Supernova”, w którym budzi się gitara, pojawiają się bluesujące linie wokalne i przepiękny refren.

Na stronie internetowej Cosimy, znajdziesz teksty wszystkich utworów zanjdujących się na “South Of Heaven”.

Posłuchaj “South Of Heaven” na Spotify lub SoundCloud (niestety, na razie 30-sekundowe wersje “preview” dla polskich IP).

cosima-south-of-heaven-mixtape