DJ-ka, producentka i perkusistka D.W. Waterson od jakiegoś czasu buduje swoją pozycję na kanadyjskiej scenie muzycznej. Teraz dzieli się z nami nowych kawałkiem, który publikuje razez z teledyskiem. “Things I Do” to już trzeci utwór, opublikowany w ramach projektu, ale dopiero pierwszy, który, oprócz fantastycznych, chwytliwych, elektronicznych dźwiękó z pogranicza future house’u, deep house’u a także drum’n’bassu, ma do zaoferowania ciekawe obrazki!

hey! dw sama wyrażyserowała wideo i opowiada o nim w kilku zdaniach: “I’m so excited to finally release my DEBUT video into the world. This video perfectly captures the energy of my live show with sweat, high octane drums solos, sexuality and lots of squirt emojis.”

D.W. Waterson to naprawdę bardzo interesująca postać. Zakorzeniona w klubowej scenie Toronto, kolaborująca z lokalnymi artystami i próbująca storzyć bezpieczne miesjce dla każdego rodzaju dźwięków, a także dbająca o miejscowych muzyków.

Waterson nie poprzestaje jednak na jednej formie sztuki. D.W. stworzyła sierial internetowy “That’s My DJ”, który opowiada o perypetiach ludzi sceny klubowej – rozwoju muzycznym, pogonią na sukcesem i codziennym życiu. Seria doczekała się trzech sezonów i została doceniona na kilku festiwalach twórczości indie.

Możesz śmiało zabrać się na serię, ponieważ każdy odcinek trwa jedynie kilka minut.

Niezwykle ciekawa persona, której muzyka przykuwa i intryguje.