Pan od Muzyki

Hyper #02: Chet Faker, SHURA MASA, Jack Garratt, stwo, Ta-ku + debiut Christine and the Queens

Nie było audycji, ale jest podcast – skondensowany, wypchany świetną muzyką, gotowy zawładnąć Twoimi uszami. Tak dobrej zabawy nie miałem już dawno, wyszło z tego coś znakomitego. Zapraszam, przyłącz się!

Czasem bywa tak, że coś krzyżuje nasze plany. Właściwie dzieje się tak dość często. Dlatego trzeba być elastycznym i taki staram się być. Dlatego w tym tygodniu zamiast dwugodzinnego zapisu audycji, przygotowałem dla Ciebie 63-minutowy podcast, który podsumowuje ostatni tydzień. Dzięki dopracowaniu, jest on poukładany i brzmi lepiej. Nie ma tego złego!

Obiecałem, że w niedzielę pojawi się materiał audio, a gdy złożę obietnicę, dotrzymuję słowa. Oto on. Świetnie bawiłem się przy jego produkcji, dlatego rozważam przestawienie się na taki rodzaj pracy. Co o tym sądzisz? Będę wdzięczny za każdą sugestię.

Co w tym odcinku Hypera? Dość sporo dobrej muzyki – podzieliłem podcast na trzy części: na początku nowe utwory od znanych muzyków, których nie sposób nie lubić, później segment bardziej “debiutancki” czyli muzyka od raczkujących artystów, a na koniec oczywistość, nasz album tygodnia. Zajrzyj na listę utworów, która poniżej – na pewno Cię zainteresuje!

Lista utworów w tym odcinku:

 1. Marcus Marr & Chet Faker – The Trouble With Us
 2. Mura Masa – Love For That ft. Shura
 3. Jack Garratt – Breathe Life
 4. MØ – Kamikaze
 5. James Blake – Sound of Silence (Simon & Garfunkel cover)
 6. Arctic Lake – For Us
 7. Sara Angelica – Run
 8. Frances – I Care ft. Pomo
 9. stwo – Haunted ft. Sevdaliza
 10. Gina Kushka – Bring It Down
 11. Gus Dingwall – High
 12. Christine and the Queens – No Harm Is Done ft. Tunji Ige
 13. Christine and the Queens – Paradis Perdus
 14. Ta-ku – American Girl ft. Wafia
Scroll Up