Jest niedziela, jest Hyper! Tak będzie już zawsze! Następuje zmiana zasad, ale cel pozostaje ten sam – pokazywać Ci najlepszą nową muzykę. Taką, która ukazała się w ciągu ostatnich siedmiu dni.

To już postanowione – Hyper od tego tygodnia staje się pełnoprawnym podcastem muzycznym. Trwającym godzinę, publikowanym w niedzielę i próbującym podsumować cały tydzień w muzyce alternatywnej. Jesteś świadkiem narodzin wersji 2.0!

Po raz kolejny dobrze bawiłem się nagrywając odcinek, jest on przepełniony świetną muzyką – znajdziesz tutaj soultronikę, synth, indietronikę, delikatne ballady z onirycznym klimatem. Ok, zabrakło gitarowego łomotu, ale niczego ciekawego nie znalazłem, więc nic na siłę.

Oczywiście zostajemy przy podziale odcinka wymyślonym w ubiegłym tygodniu, mamy więc: premiery, debiuty i płytę tygodnia. Tym razem nie kończymy jednak coverem lub remiksem, ale to nie jest problem. Konkrety? Świetna Nao, powroty takich artystów jak Niki & The Dove i Delilah, a także cudowna Julien Baker z debiutanckim albumem. Mam nadzieję, że Cię zainteresowałem. Czuj się zaproszony :)

Lista utworów:

 1. Nao – Bad Blood
 2. Anne-Marie – Boy
 3. TĀLĀ & Banks – Wolfpack
 4. Niki & The Dove – Play it on my Radio
 5. Novo Amor – Anchor
 6. Ritual – Too Deep ft. Delilah
 7. Once a Tree – For You
 8. Hannah Lucia – Don’t Hold Out
 9. Denai Moore – Detonate (Kwes Rework)
 10. Lucy Sunday – December Love
 11. Julien Baker – Sprained Ankle
 12. Julien Baker – Something
 13. RAEKO – Back 2 U ft. Maya Tittle