Pan od Muzyki

Hyper #04: Grimes, Jones, Bibi Bourelly, Starling oraz album Brolin “The Delta”

Listopad otwieramy czwartym odcinkiem podcastu Hyper. Dużo świetnej muzyki i kilka ciekawostek, które powinny zainteresować każdego czytelnika bloga.

Ostatnie siedem dni przyniosło nam sporo dobrej muzyki, choć nie aż tyle co tygodnie poprzednie. Szczególnie zaskoczony byłem małą ilością muzyki od artystów ze stażem – nikt nie zapowiedział płyty o której byśmy nie wiedzieli, nikt ciekawy nie podrzucił także singla. No cóż, czasem tak bywa.

Doczekaliśmy się za to kilku fantastycznych debiutów i prawie debiutów. To główny temat czwartego odcinka podcastu Hyper. Kilka naprawdę fantastycznych dźwięków-nowości na które należy poświęcić parę minut.

Podcast rozpoczynamy od cudownej Claire Boucher i intrygującej tajwańskiej raperki, później wsłuchujemy się w głos Mike’a Milosha, który spotkał się z j.viewz. Z tej okazji wspominam o cudownym The DNA Project (który z niewiadomych powodów przekształca się u mnie w “The LAB Project”). A później to już czysta magia – piękne kobiece głosy i świetny, znaleziony na ostatnią chwilę album tygodnia od Brolina.

Wszystko zamyka Stephen ze swoją interpretacją “Hello” Adele.

Lista utworów:

 1. Grimes – Scream ft. Aristophanes
 2. j.viewz – Don’t Pull Away ft. Milosh
 3. Okay-Kaya – I’m Stupid (But I Love You)
 4. Jones – Hoops
 5. R0TH – We Are
 6. Bibi Bourelly – Ego
 7. N-A-R-C – Venus, TX
 8. CHI – Antidote
 9. Starling – Craving
 10. Brolin. – Nightdriving
 11. Brolin. – Kingston
 12. Stephen – Hello (Adele Cover)

PS. Podcast wreszcie zaczyna wyglądać tak jak powinien – obok świetnej, świeżej muzyki pojawiają się zajawki – znajdujemy projekty około muzyczne o których warto wspomnieć, zagłębiamy się w sens tworzenia muzyki. Mam nadzieję, że również Tobie odpowiada taka forma.

Scroll Up