Szybko, nie ma czasu do stracenia! Tak najprościej można spointować ten odcinek podcastu Hyper. Mnóstwo cudownej muzyki, której musisz posłuchać. Mnie w sumie też możesz.

W tym tygodniu pojawiło się sporo nowej muzyki, która zasługiwała na pokazanie. Okazało się, że z części utworów musiałem zrezygnować, by zachować ramy czasowe i nie zmęczyć słuchaczy. A to i tak był nie lada wyczyn, bo trochę się rozgadałem. To wszystko z miłości do dźwięków, które prezentuję.

Piąty odcinek Hypera to gratka dla każdego muzyko-pochłaniacza. Znów bawiłem się doskonale przygotowując materiał i sam rozkoszowałem się muzyką, którą wybrałem na to spotkanie. Zaczynamy od hitów kończącego się tygodnia, przechodzimy do fantastycznych debiutów, a całość kończymy świetnym albumem i coverem po polsku. Ekstra, prawda?

W odrobinę dłuższym odcinku (ale to wszystko przez piękne, ponad pięciominutowe utwory!) same rarytasy: nowa Banks, Wet, Little Simz czy dopiero co wschodzący: TeZA, George Cosby i Cloves. Nie możesz tego przegapić. Nie jest to zwykła agitacja i autopromocja “no weź, posłuchaj, tak się napracowałem”, tylko troska o rozwój Twoich muzycznych horyzontów!

Odpal Hyper #05 i rozkoszuj się najlepszą muzyką tego tygodnia.

Lista utworów:

 1. Banks – Better
 2. Kaleida – Detune
 3. ZHU x Vancouver Sleep Clinic x Daniel Johns – Modern Conversation
 4. Wet – Losing All We Knew
 5. Little Simz – Don’t Forget
 6. TeZA – Had
 7. Cammie Robinson – White Light
 8. Elin Bergman – Lucky Strike
 9. Cloves – Everybody’s Son
 10. Geogre Cosby – Vacant Grace
 11. Kate Boy – Midnight Sun
 12. Kate Boy – Northern Lights
 13. Coals – Moje Miasto (Maria Peszek cover)