Pan od Muzyki

Hyper #06: Eagles of Death Metal, Erykah Badu, Movement, Thomston + Alessia Cara “Know-It-All”

Hyper po raz kolejny stara się dostarczyć Ci w niedzielny wieczór najlepsze utwory kończącego się tygodnia. Tym razem sporo nowości od artystów z potężnym doświadczeniem i pomysłem na muzykę. 

Szósty odcinek Hypera podrzuca wiele cudownych brzmień i kilka ciekawych informacji. Podróżujemy przez cały świat, skupiając się jednak przede wszystkim na Wielkiej Brytanii, USA i Australii. W tym tygodniu w podcaście bardzo płynnie przechodzimy pomiędzy premierami i debiutantami, bo tego wymagały brzmienia, które w epizodzie numer 6 się pojawiły.

Mamy tutaj dobre dźwięki R&B, sporo indietroniki i gitar, a także bardzo gładkie kompozycje soulowe i chillwave’owe. Na naszej drodze napotykamy gwiazdy jak Erykah Badu, projekty na których nowe dźwięki czekamy: Movement i Thomston, młodych, który mocno inspirują się tuzami gatunków – O Mer i debiutantki – ESH czy Emma Louise.

Ten odcinek to naprawdę kawał dobrej muzycznej roboty, całość dopieszczona przez płytę tygodnia, czyli debiut Alessi Cary “Know-It-All”. Zapraszam Cię na kolejną podróż przez najciekawsze utwory, które pojawiły się przez ostatnie siedem dni.

Lista utworów:

 1. Eagles of Death Metal – Complexity
 2. Astronomyy – Something About U
 3. Movement – Lace (Demo)
 4. Erykah Badu – Phone Down
 5. Thomston – brain-dead
 6. Basecamp – Comfort Zone
 7. O Mer – Now I’m Alive
 8. MIAMIGO – Last Summer
 9. Emma Louise – Underflow
 10. ESH – Trigger
 11. Alessia Cara – Here (2 AM Version)
 12. Alessia Cara – Overdose
 13. Vanessa Elisha – Out of Time