Hyper prezentuje sporo nowych brzmieńw siódmym odcinku podcastu. Epizod został wypełniony przede wszystkim debiutantami i początkującymi muzykami, którzy tworzą wciągające dźwięki.

Tydzień upłynął pod znakiem odkrywania nowych dźwięków. Niewielu znanych artystów pokazało nam swoje nowe dzieła, dlatego na pierwszy plan wysuwają się debiutanci i prawie-debiutanci.

Ciągle przybywa młodych muzyków, którzy chcą zabłysnąć i zrobić różnicę. Często bywa tak, że muszą wybrać jedną z tych dwóch rzeczy. Na szczęście pewnemu odsetkowi udaje się to połączyć. I wówczas wpadają w wir publikacji na niezależnych blogach i serwisach muzycznych. A w naszym przypadku ich muzyka trafia do podcastu Hyper.

Udało mi się w standardowym formacie zmieścić tym razem czternaście utworów, z czego jestem zadowolony. Mamy naprawdę sporo ciekawych brzmień. Rozpoczynamy świetnym “Painting Greys” Babbita, później całość zmienia się w odrobinę weselszą i bardziej dziewczęcą za sprawą Sälen czy GraceSarah, by powrócić do mrocznego i spokojnego tonu przy Lowki i Tsar B. Na koniec pojawia się Wafia i jej “XXIX” EP jako nasz album tygodnia, a epizod kończymy z cudownym coeverem Natalie Prass.

Ten odcinek jest raczej typową prezentersko-djską audycją, niewiele jest ciekawostek, ale sporo ekscytacji i naturalności, a przecież oto zabiegam najbardziej. Byśmy bawili się dobrze po obu stronach.

Lista utworów:

 1. Babbit – Painting Greys
 2. Kyla La Grande – Skin
 3. KLOE – Touch
 4. Phantom – Over
 5. Sälen – IILWMBF
 6. GraceSarah – Birdaha
 7. Billie Elish – Ocean Eyes
 8. Chelsea Effect – Good Enough
 9. Tyrer – Life Ain’t So Sweet
 10. Lowki – Autumn
 11. Tsar B – Escalate
 12. Wafia – Heartburn
 13. Wafia – Fading Through ft. Vancouver Sleep Clinic
 14. Natalia Prass – REALiTi (Grimes cover)