Pan od Muzyki

Hyper #08: SOPHIE, Sevdaliza, bLAck pARty, HONNE i Moxie Raia

Hyper zadomowił się na blogu, nadal jednak szukamy optymalnej dla niego formy. W ósmym odcinku przyszedł czas na delikatne eksperymenty. Dużo dobrej muzyki i delikatnie podkręcone tempo. 

Podcast ciągle ewoluuje i zmienia się, wiąże się to z szukaniem formy idealnej, by zdobyć Twoją uwagę. Ósmy odcinek Hypera to kondensacja wszystkiego co najlepsze. 51 minut muzyki i krótkich zapowiedzi utworów. Wszystko, by podwyższyć tempo i nadać epizodowi mocy.

Tym razem zebrałem aż czternaście świetnych utworów, które zostały posegregowane tak, by całość brzmiała idealnie. Najważniejszy miał być klimat, więc odsunąłem na bok podział na “premiery” i “debiuty” (choć pojawia się więcej muzyki z tej drugiej kategorii). Nie ma także segmentu “album tygodnia”, bo tak właściwie mamy kawałki z kilku wydawnictw, które mogłyby otrzymać to miano.

Rozpoczynamy od pokręconej i rozkręcającej każdą imprezę SOPHIE, później słuchamy nowej TALI i Sevdalizy czy chłopaków z HONNE. Są także świetni debiutanci – Swim oraz Ester Adele. Odcinek kończymy z rockowymi energetykami od Lava Bangs i SKIES.

Lista utworów:

 1. SOPHIE – VYZEE
 2. TÃLÃ & Atiye – As I Am (Oldugum Gibi)
 3. Slumberjack – Enigma ft. GRRL PAL
 4. Linda Lind – All Night Long
 5. Sevdaliza – Amandine Insensible
 6. bLAck pARty – You
 7. Honne – Gone Are The Days
 8. Swim – Next To Me
 9. Ester Adele – The Worst
 10. La Mar – Still Wild
 11. Moxie Raia – How To Feel
 12. Lava Bangs – Ouch!
 13. SKIES – Leave Me
 14. Crux – Suspend
Scroll Up