Pan od Muzyki

Kinck – Blind Spot

Kinck wydaje swój pierwszy singiel “Blind Spot”. Podchodzi do zadania bardzo poważnie, bo jej kompozycja dostarcza wielu naprawdę świetnych momentów.

Stine Kinck to artystka duńsko-senegalskiego pochodzenia. Obecnie mieszka w Kopenhadze i rozpoczyna wydawanie autorskich utworów. Jej muzyka to bardzo intensytwne electro R&B z beatem wyciągniętym z rapowych i trapowych kompozycji – bardzo duszny i intensywny klimat podbijany jest równie mocnych, wyrazistym i trochę zblazowanym wokalem. Podczas pierwszego odsłuchu “Blind Spot” jej muzyka skojarzyła mi się instynkotwnie z Kill J.

Kinck opowiadała o singlu: “I wrote ‘Blind Spot’ as the last step in healing after a destructive relationship. I was in a place where I could feel a change coming and my music was moving in a new direction. I just had this last wound that I needed to heal. What I had learned was to trust my instincts when it comes to love. I think when a relationship ends badly, we all question ourselves. For me, ‘Blind Spot’ is my goodbye to that naive part of myself.”

Muzyka Dunki wydawana jest przez jej własną wytwórnię San Unicorn, która ma skupić się na promowaniu artystek.