Pan od Muzyki

Loyal Lobos – Swim / Zanurz się w oceanie uczuć

Loyal Lobos urzeka melancholią i pięknym tekstem w nowym utworze “Swim”. Zanurzysz się razem z nią w oceanie uczuć?

Lubimy utwory, w których emocje wylewają się z każdego dźwięku, prawda? W takim razie mam dla Ciebie nowość od Loyal Lobos, która będzie wszystkim, czego potrzeba. Jesień coraz bliżej, musimy zaopatrzyć w odpowiednią ilość dobrej muzyki. Loyal Lobos to Andrea Silva, artystka z Los Angeles, a “Swim” jest jej czwartym, wydanym oficjalnie utworem. To emocjonalna ballada, pełna prostej, ale dosadnej melodii i pięknego, aczkolwiek momentami bardzo rzewnego, wokalu.

Muzyka Loyal Lobos to w samym rdzeniu smutne, popowe ballady. Wszystko jednak obudowane jest nastrojowością folku, a momentami nawet typowego indie. Ta kombinacja sprawia, że utwory się nie nudzą, a z każdym przesłuchaniem dostarczają nowego spojrzenia na twórczość Andrei.

Artystka wydała poprzednio trzy utwory, wszystkie możecie sprawdzić np. na jej SoundCloudzie, a teraz próbuje podbić nasze serca kompozycją “Swim”, który świetnie pokazuje rozkwitający styl – zarówno muzyczny, jak i songwriterski. Silva śpiewa: so let me swim in you, a także oh baby i can be the one, i can be the one for you, oraz music is your girl and im the mistress. O co w tym tak naprawdę chodzi?

Co o utworze powiedziała artystka? “Swim is a confession of love. It explores loneliness and the experience of revealing yourself to another. It’s basically the classic plot line of a millennial televelona.”

Posłuchaj najnowszego utworu Loyal Lobos i pamiętaj – już w październiku ukaże się jej debiutancka The Fall EP. Idealny moment na muzyczną melancholię.

Scroll Up