Z zachodniego wybrzeża Anglii przybywa do nas Luna, ze swoim najnowszym utworem “Without Love”.

Luna ma 22 lata, pochodzi z Liverpoolu, zajmuje się pisaniem i produkcją, a jej muzykę można zaklasyfikować jako electro pop z mocnymi niskimi tonami w stylu downtempo. Czysty, ale dość zimny wokal, dodaje jej kompozycjom stonowania i mistycznego wydźwięku.

Ma na swoim koncie trzy wydane, autorskie utwory, a “Without Love” jest kolejnym. Pojawiała się już na kilku mniejszych brytyjskich festiwalach, a ostatnio została finalistką Liverpool International Music Festival Acamedy Top 20 Artists. Uznano ją za artystkę gotową do ruszenia w muzyczny świat i wystąpiła przed sporą publicznością.

Jej utwory pojawiały się także w audycjach BBC Introducing regionalnego BBC Radio Merseyside, a od takich airplay’i zaczynają największe postacie brytyjskiej sceny muzycznej.

Artystka tak mówi o utworze: “Without Love” zestawia pozostanie biernym wobec miłości, gdy tak naprawdę, gdzieś głęboko, mamy ochotę całkowicie się jej poddać. Królowa śniegu sekretnie tęskni za bliskością i chciałaby wypełnić tę pustkę. Ten stan pojawia się, gdy zostaliśmy zranieni w przeszłości i pozwolimy, aby to złe wspomnienia rzutowały na naszą teraźniejszość. Chciałam uchwycić ten chłód poprzez warstwę produkcyjną, tak, aby słowa wyrażały zupełnie coś innego – kompletną wrażliwość.

Oryginalnie “Without Love” zostało stworzone na fortepianie. Jest to pierwszy utwór, który Luna współprodukowała i miała szansę rozwinąć się kreatywnie.

Posłuchaj poniżej i zobacz wideo.