Przygotowałem zestawienie kilkunastu świetnych utworów, których motywem przewodnim są doskonałe, męskie głosy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Przez ostatnie tygodnie zebrało się kilka naprawdę ciekawych utworów ze świetnymi, męskimi wokalami, dlatego postanowiłem przygotować playlistę im poświęconą. Jak pewnie pamiętasz, kilka miesięcy temu pojawił się tekst Niezwykłe męskie głosy, więc ten możemy uznać za pewien rodzaj kontynuacji.

Przygotowałem dla Ciebie dwanaście nowych propozycji, właściwie w całości składającą się z debiutantów. 44 minut muzyki na jednej playliście. Znajdziesz tam electro rockowego Marka Diamonda, soulowych Michaela Blume’a i Goldsmoke’a, przedstawicieli nurtu singer-songwriterskiego w osobach Charlie’ego Cunninghama, Dana Owena i Jake’a McMullena. Są także Tender Glue (Polak, od kilkunastu lat mieszkający w USA) i gwiazda zestawienia – Keaton Henson.

Postanowiłem także zebrać wszystkich dotychczasowych panów, który wystąpili w męskich wpisach, i których muzyka dostępna jest na Spotify, w jednym miejscu. Tam znajdziesz 25 utworów zebranych razem.

Dużo testosteronu i dobrej muzyki!