Czy internet gotowy jest na poranny show z dobrą muzyką? Jak oceniasz pomysł Pana od Muzyki, który MÓWI DZIEŃ DOBRY?

Pewnie zauważyłeś, że Pan od Muzyki zaczął eksperymentować z livestreamami. Pisałem o tym dokładnie ostatnio, a w kończącym się tygodniu, postanowiłem przetestować pomysł, który rodził się w mojej głowie – poranne livestreamy, które rozpoczynałyby nasz dzień i które napędzałyby do działania. Dlatego od poniedziałku do piątku (15-19 czerwca) miałeś możliwość budzić się razem ze mną, podczas, gdy MÓWIŁEM DZIEŃ DOBRY i wybierałem najlepszą muzykę.

Testowy tydzień został zakończony, ale, jeśli nie byłeś w stanie obejrzeć/posłuchać tego, co działo się od 9:00 do 10:15-10:30, przybywam z małym podsumowaniem oraz zapisami naszych spotkań. Poniżej znajdziesz je wszystkie.

Jeśli chcesz być na bieżąco z kolejnymi live’ami, wpadnij na Facebooka lub Twitcha po informacje.

Poniedziałek / To dzień rozruchowy, podczas którego słuchaliśmy muzyki ze Skandynawii. Było dużo artystów norweskich, islandzkich i szwedzkich. Oraz jedna Dunka.

Wtorek / Tego dnia na warsztat wzięliśmy muzykę, ktrą można określić mianem “teen angstowej” – miłosne rozterki, pretensje do współczesnego świata i próba odnalezienia się w naszej rzeczywistości, a wszystko w elektropopowej oprawie.

Środa / Na to spotkanie przygotowałem playlistę złożoną wyłącznie z utworów, na których błyszczą męskie wokale. Dużo interesujących, głębokich głosów.

Czwartek / W codziennych livestreamach nie mogło zabraknąć soulu, R&B i rapu, bo to stylistyki bliskie mojemu sercu. Czwarta odsłona to dużo beatu i mocnych wokali.

Piątek / Tydzień zakończyliśmy słuchaniem nowości, które ukazały się kilka godzin wcześniej. Wybrany zestaw prezentuje się naprawdę różnorodnie, a do tego – wybornie.

Jak oceniacie testowy tydzień Pana od Muzyki, który MÓWI DZIEŃ DOBRY? Czy to dobry pomysł? Czekam na Twoje opinie, komentarze i sugestie. Czy chcesz potwtórzyć razem ze mną to experience, czy może masz inne zdanie? Może uważasz, że poranne streamy nie pozwalają skupić się na pracy i wolisz, aby odbywały się w innych terminach?

Porozmawiajmy – chcę znaleźć idealne warunki na nasze spotkania na żywo!