Miesiąc temu nagrałem podcast będący podsumowaniem polskich muzyków, którzy pojawili się w Nowych Dźwiękach. Nie planowałem wówczas regularnie publikować na blogu kolejnych nagrań. Stało się jednak inaczej, jak widać przez miesiąc wiele może się wydarzyć. Dlatego właśnie dzisiaj dostajecie do odsłuchu świeżutki podcast, który rozpoczyna, mam nadzieję owocną, współpracę Pana od Muzyki z fanpage’em Muzyka z Polski.

Jak się zapewne domyślasz, programy poświęcone będą wyłącznie polskiej muzyce, pojawiać się będą w każdy ostatni poniedziałek miesiąca. Pokazywać będę nowości, odgrzebywać odrobinę zakurzone dźwięki oraz przypominać i informować o fajnych wydarzeniach muzycznych.

Dzisiejszy odcinek inauguruje całe przedsięwzięcie, jest więc także epizodem trochę nieporadnym, ale bardzo uroczym. Każdą formę, czy to pisaną, czy mówioną, trzeba dopracowywać i ulepszać, będę starał się robić to sukcesywnie, aby za kilka odcinków (czytaj: miesięcy) wszystko grało jak należy. Żebyś Ty był bardzo zadowolony, a ja mógłbym Ci tę radość wynikającą ze słuchania dać.

Pamiętaj aby zajrzeć na Muzyka z Polski oraz na fanpage Pana od Muzyki. Życzę miłego odbioru i zachęcam do komentowania i udostępniania, bo dobry feedback zawsze przyczynia się do poprawiania projektu.

Lista utworów i odnośniki: