Październik chyli się ku końcowi, a to znaczy tylko tyle, że przyszedł czas na odcinek podcastu o polskiej muzyce! To drugi program tworzony we współpracy z Muzyką z Polski. Tym razem postanowiłem skupić się na muzyce bliskiej memu sercu. Pokaże Ci artystów z naszego kraju, których uwielbiam słuchać, powiem za co ich cenię, zdarzy się także, że zdradzę, co mam im do zarzucenia mimo mojej wielkiej sympatii.

Tym razem przygotowałem dziesięć utworów. Są to projekty z różnym stażem scenicznym – jedne wydały już kilka płyt, inne są tuż po debiucie. Spotkamy na swojej drodze nawet te, które nie zagrały jeszcze pierwszego porządnego koncertu. Gotowi na godzinną podróż w głąb nadwiślańskiej sceny alternatywnej? Zapraszam!

Starałem się poprawić wiele błędów, które wyłapałem, bądź o których zostałem poinformowany ostatnim razem. Zagęściłem narrację, mówię z głębi serducha i takie różne. Oczywiście, nie udało mi się wyeliminować wszystkiego. Ważny jest stopniowy progres! Ale teraz koniec gadania (pisania?), pora posłuchać dobrej muzyki!

Lista utworów:

  1. Julia Marcell – Superman
  2. très.b – Like Is
  3. Mikromusic – Pod włos
  4. Domowe Melodie – Grażka
  5. Kari – I Am Your Echo
  6. Fair Weather Friends – Fake Love
  7. Brodka – Sauté
  8. KAMP! – Early Days
  9. Deep Down Inside – Someday
  10. Rycerzyki – Hounds