Pan od Muzyki

Neuzik: Terror Jr, Kreld, Liyv, Elohim, Vérité i SOXSO

Dziesiąte wydanie Neuzik przybywa z potężną dawką doskonałej, nowej muzyki i pierwszymi podsumowaniami 2016 roku.

Część z nas spędza długi, majowy weekend na grillowaniu i popijaniu smacznych trunków, inni wybrali się zwiedzać Polskę lub świat, jeszcze inni spostrzegli, że za nami 1/3 roku 2016 i trzeba wyciągać pierwsze wnioski. Zajęci ważnymi sprawami nie możemy jednak zapominać o nowej muzyce. A tej, w ostatnim kwietniowym tygodniu, było naprawdę sporo.

Dziesiąty odcinek Neuzik przygotowałem z wielką dbałością o szczegóły. Dlatego na playlistach znajdują się wyłącznie utwory najwyższej jakości. Na SoundCloudzie mamy ich 26, m.in. Terror Jr, autorzy cudownego “3 Strikes” powrócili z “Sugar”, Islandczyk Kreld udostępnił pierwszy kawałek, nagrany razem z wokalistą Samaris, a polski duet SOXSO pokazał trzecie studyjne nagranie – “Dissonance”. Zestawienie na Spotify zostało uzupełnione aż o 36 utworów (kilka z poprzedniego tygodnia), są tutaj piękne duety: Rosie Lowe z Little Simz, AlunaGeorge ft. ZHU i Geogre Maple & GoldLink.

Oprócz tego, na obu plejkach znajdują się perełki od: Liyv, Carmody, Elle Watson, Youngra, NAVVI, Blue Fiefer, New Portals, Connera Youngblooda i Kyli La Grande. A to oczywiście jeszcze nie wszystko.

Ważna sprawa – to wydanie New Music Weekly zamyka jego pierwszą, tegoroczną część. Od następnej niedzieli, na spotifajowej playliście pojawiać się będą nowe utwory, ale 281 pozycji, zebranych dotychczas, zostanie przeniesionych na pierwszą, archiwalną plejkę Neuzik 2016 (styczeń-kwiecień), dostępną tutaj. Tak jak wspomniałem na początku, zaczynamy już zastanawiać się nad tym, co przyniosły pierwsze miesiące tego roku.

Daj znać, jak u Ciebie wyglądały ostatnie cztery, muzyczne miesiące. Na pewno dojdziemy do ciekawych wniosków. A teraz czas posłuchać najlepszych nowości!

Scroll Up