Pan od Muzyki

Neuzik: Chvrches, MNEK, Jessy Lanza, Dawn Richard i Alpines

Nieważne czy za oknem słońce, czy też deszcz. Neuzik pojawi się zawsze. A wraz z nim najlepsza, nowa muzyka.

Ten tydzień przebiegł w wolniejszym tempie. Nie było tak wielu muzycznych wystrzałów jak w poprzednim. Pojawiło się kilka całkiem dobrym utworów znanych nam dobrze artystów, przyzwoita pula nowości od tych dopiero na scenie raczkujących. Wydano także ze trzy ciekawe albumy.

Nowości od Chvrches, MNEK (wyjaśniam, jeśli nie wiesz, tę zbitkę liter czytamy: em-en-ee-key, imię młodego Brytyjczyka to Emenike) oraz są okej, ale liczyłem na więcej. “Clashes” Brodki wypada całkiem przyzwoicie, ale to album Jessy Lanzy “Oh No” zrobił na mnie największe wrażenie. Dodatkowo ciekawym materiałem pochwalił się Stephen, wydając “Sincerely”.

Na neuzikowych playlistach dużo muzyki: SoundCloud dostarcza 27 utworów, a Spotify 31 pozycji (uzupełniłem o kilka brakujących piosenek z poprzednich dwóch tygodni). Oprócz wspomnianych znajdziesz tutaj: powrót Alpines, drugi utwór świetnej Lyry, Sody, Allie X, Black Atlassa czy Dawn Richard, która narzuca ostatnio spore tempo z nowościami.

Zasiądź wygodnie, wybierz platformę i poznaj najciekawszą muzykę, wydaną w przeciągu ostatnich siedmiu dni. Miłego słuchania.

Scroll Up