Pan od Muzyki

Neuzik: Glass Animals, Sampha, Anne-Marie, Highasakite i Liana Banks

Neuzik trafia prosto do Twoich uszu. Selekcja najlepszych utworów, wydanych w ciągu ostatnich siedmiu dni. Działo się wiele dobrego.

Nie potrafię oprzeć się wrażeniu, że światowa muzyka ma się coraz lepiej. A może po prostu wiem, gdzie szukać dobrej muzyki i dlatego z tygodnia na tydzień mogę pokazywać Ci coraz ciekawsze utwory? Tak czy inaczej – trzynasta odsłona Neuzik, a w niej po raz kolejny niesamowite utwory. Głównie z Wysp Brytyjskich, USA i Australii, ale cóż: wszyscy żyjemy na tej samej planecie.

A co właściwie dzisiaj w programie? Na SoundCloudzie proponuję 24 pozycje. Są tutaj świeżynki, których nie znajdziesz na razie nigdzie indziej: Gabrielle Current, PYØR, Jonas Rathsman razem z Josefem Salvatem, OTON i Liyv. Jest też kolaboracja Samarii i Kehlani. Naprawdę ciekawe numery. Do Neuzika na Spotify dodałem aż 30 kawałków, w tym: Glass Animals, Samphę, Highasakite (świetny, nowy album), Yunę (całkiem dobry, nowy album) czy Liv Dawson (bardzo dobry, pierwszy singiel).

Na obu plejkach masz dodatkowo szansę zaznajomić się z utworami Anne-Marie, Liany Banks (produkcji Mura Masy), cudownego Seramica, wracającego po przerwie Darkly’ego i potrafiących opowiadać urocze historie Sälen. Podczas słuchania zwróć też uwagę na Fleurie i Saltwater Sun.

Pamiętaj, by dać znać, które utwory polubiłeś najbardziej. Możesz także dać playlistom like’a i reposta (SoundCloud) albo zaobserwować regularnie poszerzane zestawienie (Spotify). A teraz odpręż się i słuchaj!

Scroll Up