Pan od Muzyki

Neuzik: Flume, Bat For Lashes, Garbage, Moxiie i Jorja Smith

Neuzik w tym tygodniu dość obszerny. Są nowości od debiutantów i mało znanych artystów, a także od tych, których znamy i kochamy od lat.

Jest niedziela, jest nowa muzyka. Nie może być inaczej, bo kto chciałby? U mnie pogoda się odrobinę popsuła, ale ten tydzień był naprawdę udany pod względem wydawniczym, szczególnie singli. Musimy zatem zająć się podsumowaniem tego wszystkiego.

Co z albumami? Bardzo dobrą, drugą płytę pokazał nam Harley Streten, znany szerzej jako Flume. “Skin” to dużo świetnych, elektronicznych mas dźwiękowych uzupełnionych o niezwykłe wokale (m.in. Kučka, Vic Mensa, Little Dragon, AlunaGeorge, MNDR). Flume przybył z Australii, ale nieopodal przydarzyło się kolejne zjawisko – ukazał się debiut “Yoncalla” Nowozelandczyków z Yumi Zouma. Naprawdę pyszne brzmienie.

Ale co w Neuziku? Same perły. Są nowości od Nao, Shury, Jorjy Smith, Toma Mischa, Wild Beast, Ta-ku czy Wildes. Przebojem do mojej świadomości wbiły się Moxiie (dla fanów FKA twigs), Shells oraz Empara Mi. Utworami dzielą się z nami także Bat For Lashes czy Garbage.

Jak co tydzień, mam dla Ciebie dwie playlisty – SoundCloud zawiera 27 pozycji, a na Spotify do New Music Weekly dorzuciłem aż 34 kompozycji. Jest w czym wybierać. Pamiętaj, że jest kilka opcji, by być na bieżąco z nową muzyką. Możesz obserwować playlistę w Spotify albo zaglądać na Facebooka. Niech muzyka będzie z Tobą!

Scroll Up