Ostatni w pełni czerwcowy (i upalny) Neuzik trafia na bloga i streamingi. Co ciekawego zostało wydane w tym tygodniu? Sprawdź poniżej.

Mówiąc poważnie, to nie był tydzień szczególnie obfity w dobre nowości. Wystarczy spojrzeć na liczbę wybranych przeze mnie utworów. Oczywiście, znajdziesz tutaj sporo świetnej muzyki, ale zawsze chciałoby się mieć jej jak najwięcej, nawet, jeżeli i tak nie zdążymy wszystkiego przesłuchać.

W Anglii powoli kończy się Glastonbury (Adele dała dobry koncert na Pyramid Stage, btw), a my kończymy kolejne siedem dni z nowymi dźwiękami. Co przygotowałem na tę niedzielę z Neuzikiem?

Na SoundClodzie znajdziesz 22 utworów (tym razem złamałem zasadę i znalazło się kilka z ubiegłego tygodnia), a Spotify przywita Cię 23 nowościami. Na pewno wpadło coś z albumów o których pisałem w New Music Friday, jest też coś ponad to, co na SC.

Na obu znajdziesz singiel Keatona Hensona, Billie Eilish, Stalking Gia, Ofelię K czy też Emmę Louise, Fether i Linying. Poza tym znalazło się kilka porządnych projektów, które poznałem dopiero ostatnio: Tic Tic, Yllis, Teflon Saga, Amy Syed czy Eliana. Może jest tego mało, ale na pewno spadku jakości nie zauważysz.

Pamiętaj, że możesz obserwować playlistę Neuzik na Spotify albo moje konto na SoundCloudzie i być na bieżąco cały czas, a nie tylko w niedzielę. Teraz życzę miłego słuchania!