Pan od Muzyki

Neuzik: Shura, Kacy Hill, The Naked And Famous, Madeira i Odina

Dwudziesty Neuzik pojawił się na blogu. Czego to w tym tygodniu tutaj nie mamy? Są chyba wszystkie najciekawsze nowości ostatnich siedmiu dni.

To był dość obfity muzycznie tydzień. Kilka płyt, na których wydanie długo czekano, ze trzy dobre EP-ki i masa singli oraz zwykłych, nowych utworów. Spróbujmy wybrać najciekawsze z nich.

Właściwie to już to zrobiłem. Uwaga! To już Neuzik numer 20! Dostajesz w nim masę nowości od artystów, których znasz i lubisz oraz od takich, o istnienia których, nie miałeś pojęcia. A warto ich poznać.

Standardowo (chyba nie muszę już tego powtarzać?) dwie playlisty. Na SoundCludzie prawdziwa obfitość i piękno dźwięków. Zestawienie zawiera 27 pozycji, a wśród nich: Ryan Hemsworth razem z Keatonem Hensonem i Mitski. A do tego Bo Rocha, nowe Lyra, Madeira, Ekko, Sapling, Elle Watson i Azekel, a dodatkowo oszałamiające młode panie: Odina, Roch i Ana Zimmer. Spotify oferuje 20 nowych kompozycji, w tym: coś z płyty Shury, Kacy Hill, singiel The Naked And Famous, Jamesa Vincenta McMorrowa, Molly Moore czy KLOE. Jest tego oczywiście o wiele więcej!

Jak co tydzień zachęcam do podrzucania swoich ulubionych utworów tygodnia oraz subskrybowania playlisty na Spotify czy repostów na SoundCloudzie. To dla mnie znak, że podoba się Tobie ta forma zbierania nowości. A teraz oddaj się muzyce.

Scroll Up