Pan od Muzyki

Neuzik: Regina Spektor, HONNE, Chairlift, Kehlani i Desiigner

W tym tygodniu muzyka od wielkich nazwisk i debiutujących projektów. Neuzik po raz kolejny uderza z dawką świetnych, świeżych dźwięków.

Tydzień zleciał bardzo szybko, nie zdążyłem się nawet obejrzeć za poprzednim! Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, byśmy zapoznali się z nowościami wydanymi w przeciągu ostatnich siedmiu dni. Jest ich naprawdę dużo, a spora część to świetne utwory.

W Neuziku znalazły się utwory artystów, którzy pojawili się w dwóch ostatnich wpisach, tych o nowych utworach, których musiałeś posłuchać w czwartek i teledyskowym wydaniu New Music Friday. Poza nimi jest jeszcze masa innych pyszności. Choćby Regina Spektor z zapowiedzią płyty, Kehlani z kolejnym kawałkiem, albo nowość od Desiignera, na którą czekały całe Stany Zjednoczone.

Oprócz tego mnóstwo utalentowanych, początkujących artystów m.in.: Dominique, Onomoto, The New Royales, Margeaux, Stalgia, Odina, Rosemary Fairweather, Snow czy Novaa.

Na playliście na SoundCloudzie znalazło się 30 utworów. Do plejki na Spotify dorzuciłem 33 pozycje, z czego 10 to zupełnie inne kompozycje, niż te z pomarańczowej chmurki. Pamiętaj, że możesz zasubskrybować playlistę Neuzik na Spotify albo obserwować mnie na SoundCloudzie. A teraz: czas na muzykę!

Scroll Up