Ostatnie lipcowe zestawienie Neuzik. W nim kilka naprawdę świetnych utworów. Polecam sprawdzić.

Połowa wakacji już za nami. Za rogiem sierpień, a później nadejdzie jesień. Podkręcam nastrój, by zrobiło Ci się delikatnie smutno, ale ciągle milutko w sercu. Mam dla Ciebie dawkę konkretnych dźwięków. Tak dobrych, że na pewno zapomnisz o wszystkich troskach.

Neuzik znów dostarcza wspaniałe utwory, podaje je prosto na talerz. W dwóch formach – na Spotify i SoundCloudzie. A teraz po kolei. W tym wydaniu New Music Weekly czeka na Ciebie 26 cudownych kompozycji na SC m.in. nowość od CASI, Priest, Charlotte Day Wilson, Brittany Campbell czy Temples of Youth. Do playlisty na Spotify dołączyło 19 nowych kawałków, wśród nich: How To Dress Well, SKOTT, Happy Sometimes, Anteros, Oscar & The Wolf, Sibling czy Haarlo. Bajeczne towarzystwo. Możesz mi wierzyć!

Pamiętaj, że cały czas możesz zasubskrybować playlistę na Spotify, by mieć do niej bezpośredni dostęp, a także obserwować mnie na SoundCloudzie i być na bieżąco z nowościami. Pozostawiam Was teraz razem – Ciebie i Muzykę, byście mogli rozkoszować się swoim towarzystwem.