Przed Tobą kolejny wyjątkowy Neuzik. Dużo świetnej, nowej muzyki od początkujących artystów i kilka perełek od muzyków, których znasz i lubisz.

W tym Neuziku udało mi się zrobić rzecz dość wyjątkową (tak myślę) – najpopularniejszy utwór z soundcloudowej playlisty zebrał jedynie dziesięć tysięcy odsłuchów od dnia premiery. To oznacza, że w dwudziestym piątym zestawieniu najciekawszych, nowych piosenek tygodnia, pojawiają się naprawdę same nieodkryte talenty. Cieszy mnie to, że mogę pokazać Ci je, jako jedna z pierwszych osób.

Na pierwszej z playlist mamy 21 pozycji, wśród nich Naomi Scott, Saya, Merges, Mirian czy Raine. Do zestawienia Neuzik na Spotify dodałem 24 kompozycje m.in. Bishop Briggs, ZAE, Empara Mi czy Alice Jemimy. Jak już wspomniałem na obu playlistach dominują początkujące projekty, jednak w szwedzkim streamingu znajdziesz także nowości od Kate Nash, Reginy Spektor czy nigdy niewydany (jak do tej pory) kawałek The White Stripes. Równowaga zostaje zachowana.

Pamiętaj, że możesz zasubskrybować playlistę na Spotify, by co tydzień dostawać powiadomienie o aktualizacjach. Możesz także obserwować mnie na SoundCloudzie, gdzie codziennie pojawia się coś nowego. Do przesłuchania!