Neuzik znów ląduje na blogu w poniedziałek. W poprzednich dniach głowę zajmował mi Soundrive Fest 2016 (do którego jeszcze wrócę, bo mam kilka przemyśleń) i wizytacja Trójmiasta. Sam rozumiesz.

Rozpoczął się wrzesień, za moment przyjdzie jesień i zaleje nas fala znakomitych wydawnictw płytowych (sprawdź na jakie albumy czekam najbardziej). Jednak na razie skupmy się na nowościach, które ukazały się w ostatnich siedmiu dniach.

Przygotowałem dwie playlisty na których znajdziesz kilkanaście propozycji: SoundCloud oferuje 16 kompozycji, przy 19 na Spotify. Znajdziesz tam nowości m.in. od: Sohna, M.I.A., Sylvan Esso, Agnes Obel czy Vancouver Sleep Clinic. Z debiutantów i tych mniej rozpoznawalnych, pojawiają się Rosemary Fairweather, Mint Trip, Zanski, Linying czy Amanda Delara. Polecam.

Za nami już 2/3 roku 2016. Postanowiłem więc przenieść wszystkie utwory dodane do Neuzika od maja do końca sierpnia na osobną playlistę, Neuzik 2016 / 05-08 znajdziesz tutaj lub zaglądając do wpisów z tego okresu. Na głównej plejce, która pod tym linkiem, pojawiać będą się już nowości do końca roku. Wszystko po to, by przebijać się przez mniejszą liczbę pozycji i nie robić ciągle scroll, scroll, scroll.

Posłuchaj mojej muzycznej selekcji, na dobry początek tygodnia.