Pan od Muzyki

Neuzik: EXES, Mt. Wolf x St. South, Balún, Alexandra Savior, Donna Missal, machineheart i Bo Rocha

Neuzik nr 29 to zestawienie cieplutkich i smacznych kąsków. Wszystko podane na pięknym talerzu. Skusisz się na odrobinkę? Czekają tuż za rogiem.

Prosto z mojej tymczasowej, warszawskiej Kwatery Głównej przybywam do Ciebie z nową dawką najciekawszych utworów, wydanych na przestrzeni ostatnich siedmiu dni. Neuzik to wyśmienita selekcja przygotowana, by zadowolić najwybredniejszych poszukiwaczy przyjemnych dźwięków. Znów się udało!

Na dwóch playlistach znajdziesz zestawy cudownych niesamowitości. Zestaw na SoundCloudzie zawiera 17 pozycji, a ten na Spotify – 19. Pokrywają się niemal w całości. Tym razem do zasłuchania się w wybrałem: subtelne dźwięki Exes, machineheart, kolaborację Mt. Wolf i St. South, odrobinę pikantniejsze kawałki Donny Missal, Cruel Youth czy Elle Exxe. Panów reprezentują BASECAMP oraz Lanks, a całość dopełniają fantastyczne i odrobinę inne utwory od Balún i Through Juniper Vale.

Czas odprężyć się przy świetnej muzyce. Pamiętaj także, że całą playlistę znajdziesz na Spotify, a nowości na okrągło, możesz odkrywać również na moim SoundCloudzie.

Scroll Up