Pan od Muzyki

Neuzik: Tara Corosielli, Wyatt, Miynt, Sparrows, Tash Sultana, Nimmo i Oli Hannaford

Porządna dawka świetnych nowości wylądowała na blogu. Bardzo polecam trzydziestą odsłonę Neuzika, bo każdy z kilkunastu wybranych utworów, to muzyka warta przesłuchania.

W tym tygodniu wyszło nam bardzo ładne, zgrabne podsumowanie. To odrobinę dziwi, bo nie udało mi się przesłuchać wszystkich płyt i EP-ek, z którymi chciałem się zapoznać. Jest jednak kilkanaście świetnych, przyjemnych utworów, które umilą dzień każdemu słuchaczowi, dzięki swojej różnorodności.

SoundCloud oferuje tym razem “tylko” czternaście pozycji, w tym sythpopową debiutantkę Tarę Carosielli, Waytta – barda z ambientowym zacięciem, Miynt, która wydała pierwszy mini album, cudowne głosy George’a Cosby’ego i Tash Sultany, a także tajemniczych Sparrows i Leona Powera. A to jedynie połowa.

Do playlisty na Spotify dołączyło dwadzieścia jeden utworów – jedenaście spośród wyboru soundcloudowego oraz kilka innych nowości: kawałek z płyty AlunaGeorge, cudo od Cosimy, spokojna, eteryczna kompozycja od Banks, czy też duet Mac Miller/Anderson .Paak z albumu tego pierwszego.

Pamiętaj, że codziennie jestem na SoundClodzie, więc możesz tam zaglądać. Byłoby mi także bardzo miło, gdybyś dodał playlistę na Spotify do obserwowanych. Wiem wówczas, że podoba Ci się moja cotygodniowa selekcja.

Scroll Up