Pan od Muzyki

Neuzik: Bad Sea, Lolahiko, CUT_, Laurel, Janelle Kroll, Boneage i Bonzai

New Music Weekly w lekko odświeżonej odsłonie. Dużo świetnej muzyki z ostatnich siedmiu dni. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie, bo jest bardzo międzynarodowo.

Jest poniedziałek, a ja nie otrząsnąłem się jeszcze po piątkowych premierach płytowych. Serio! Nadal zasłuchuję się w Banks, Bon Iver, Francis and the Lights, a do mojej kolekcji dołączyła Solange, która także wydała prawdziwe arcydzieło. Jednak na moment skupiłem swoją uwagę na singlach i utworach – wybrałem kilkanaście najlepszych kawałków minionego tygodnia.

Standardowo dzielę się z Tobą dwiema playlistami. Na SoundCloudzie znajdziesz 15 propozycji m.in. folkowo-rockowy Bad Sea, intrygujący amerykańsko-japoński duet Lolahiko, Holendrów z CUT_, nowości od znanych i lubianych Laurel i Janelle Kroll (w duecie z morgxn) czy debiutancki numer rosyjskiego Boneage. W tym tygodniu wielokulturowo, a co!

Do tego Chinah, Bonzai, Honne z Kill J, rework utwory Mura Masy z A$AP Rockym, Bibi Bourelly czy The Japanese House, a także: dobry singiel od chłopaków z The Chainsmokers razem z Phoebe Ryan, polski rodzynek w postaci The Dumplings oraz moje ulubione (lub jedne z ulubionych) utwory z płyt Bon Iver, Banks, Francis and the Lights, Reginy Spektor. Większość tego dobrodziejstwa oczywiście na Spotify.

Pamiętaj, że możesz odwiedzać mnie na SoundCloudzie i Spotify. Wystartowałem także z muzycznych newsletterem i powoli szykuję się do pierwszej wysyłki. Możesz się jeszcze dopisać – tutaj.

Scroll Up