Pan od Muzyki

Neuzik: Two Legs, Lilt, Alone Architect, Amy Milner, Adna, Woodes i Terror Jr

neuzik-35

New Music Weekly prezentuje zestawienie numer 35. Najciekawsze nowości, z różnych części świata. Tylko dobre dźwięki.

Przystanąłem ostatnio na chwilę i pomyślałem sobie o ogromnej ilości muzyki, którą przesłuchałem odkąd założyłem bloga. Później uświadomiłem sobie, że wystarczyłoby cofnąć się do lutego, kiedy wystartowałem z playlistami Neuzik i uświadomić, ile dobrej, oraz oczywiście złej, muzyki przewinęło się przez moje Spotify, mojego SoundClouda, skrzynkę mailową, uszy i same wpisy. Całe mnóstwo. Można by się znudzić. A my ciągle, co niedzielę spotykamy się, by przesłuchać najciekawsze nagrania tygodnia.

Tym razem, w zestawieniu 35 przygotowałem: piętnaście nowości na SoundCloudzie oraz osiemnaście na Spotify. W większości (uff!) pokrywających się ze sobą. Na obu znajdziesz nowości od producentów Two Legs oraz Alone Architect, Australijczyków z tria LiltWoodes, także z Australii. Ponad to fantastyczna muzyka od solistek: Adny, Amy Milner, Roch czy Sølv oraz propozycje MTNS, Willow Beasts, Becky Hill, Wet (z podwójnego singla) i Terror Jr (z pierwszego albumu Bop City).

Niecała godzina najciekawszej muzyki z ostatnich siedmiu dni. Robi spore wrażenie. Pamiętaj, by dać znać, które numery podobają Ci się najbardziej. Ciągle możesz zapisać się do muzycznego newslettera – pierwszy mail już niedługo! Udanego końca tygodnia.