Pan od Muzyki

Neuzik: SBTRKT, Kiiara, A.K. Paul, Anna of the North i Lupa J

Marzec się kończy, ale Neuzik dopiero nabiera tempa. W pierwszą niedzielę wiosny czekają na Ciebie najlepsze utwory ostatniego tygodnia.

Ostatni w pełni marcowy Neuzik to naprawdę masa dobrej muzyki. Playlisty z nowymi dźwiękami dostarczone w tegoroczną wielkanocną niedzielę powinny mieć jeszcze większy impakt. Nowe życie, nowa nadzieja (choć stara trylogia SW, oczywiście), bla bla bla… ale nowe brzmienia? Zawsze.

Kończący się właśnie tydzień nie zawiódł i początek wiosny obrodził w znakomite nowości. Pojawiła się niespodziewana płyta SBTRKT-a, długo wyczekiwana EP-ka Kiiary, powrót A.K. Paula, nowa kompozycja od Anna of the North (nareszcie!) czy kolejne utwory Lupy J, Morly, Ryder i Phorii.

Zestawienie na SoundCloudzie liczy 24 pozycje. Półtora godziny najlepszej muzyki, jaką udało mi się znaleźć przez siedem dni. W tym, oprócz już wspomnianych: Saya, Trace, Zealyn, Wolfie czy Moxie Raia (która udostępniła świetny mixtape “931”, do pobrania za darmo). Do listy na Spotify dołączyło 26 pozycji, w tym 18 wydanych w tym tygodniu oraz 8, które umknęły mi w poprzednim, a warto ich posłuchać. Tutaj znajdziesz m.in.: utwór Hany (a właściwie HANA), pochodzący z pierwszej selftitled EP-ki, a także nowości od Romans, Rivvrs czy Clairity.

Jak przy okazji każdej plejki New Music Weekly, i tym razem zachęcam do serduszkowania i repostowania (SoundCloud), a także obserwowania (Spotify), bo wiem wówczas, że czytelnikom podoba się moja selekcja i, że ma to sens. A teraz pozostaje już wyłącznie słuchanie.

Scroll Up