Pan od Muzyki

Neuzik: Alessandra, Sigrid, Flores, Henry Green, Racoon Racoon, Snow Culture & Mark Johns

Pierwszy pokaźniejszy milestone Neuzika osiągnięty. Sprawdź, jaka muzyka znalazła się w okrągłym, pięćdziesiątym wydaniu.

Dotarliśmy do okrągłej pięćdziesiątki Neuzika, ale to żaden powód do świętowania. Może zrobimy to za dwa tygodnie (rok serii), przy setnym wydaniu, albo przy 520 (10 lat to chyba tylko marzenie)?

Wydanie numero 50 to znów kilkanaście przepysznych kompozycji, wybieranych dla Ciebie przez cały tydzień. Na SoundCloudzie znajdziesz 12 utworów, a do Spotify dorzuciłem ich 13. Playlista trwająca godzinkę, to zestawienie w sam raz na popołudnie z najciekawszymi nowościami.

Rozpoczynamy od Alessandry, która zadebiutowała bardzo dobrym “Your River” i nowości od Henry’ego Greena, który wydał w tym tygodniu “Real” EP. Później napotykamy Flores, która wróciła z pierwszym tegorocznym singlem, debiutantów ze Szwecji Snow Culture z głębokim, miejskim downtempo oraz Mark Johns (tę Mark Johns, bo to młoda dama) i jej nieźle bujający “Come And See Me”. Pierwszą część zamyka folkowe duo z Włoch – Racoon Racoon i ich tytułowy kawałek z pierwszej EP.

Później kolejne wiadomości od stałych bywalców – Ama Lou pokazuje piękne “Said It Already”, a Yellow Days odrobinę mroczniejsze “Go Home”. Szwedzki duet RABBII udostępnił kolejną magiczną kompozycję, więc musiał się tutaj pojawić, tak samo jak cudowna Brytyjka Carmody oraz Amerykanka Rainsford, która dla odmiany ma feat. w swoim numerze. Playlistę soundcloudową zamyka Rousseau ze spokojnym i mrocznym singlem “Desert Road”.

Spotify dorzuca do tego trzy kompozycje: kolejny debiut tego tygodnia, Norweżki Sigrid, a także coś z drugiej EP Rationale i pierwszy tegoroczny utwór bandu machineheart.

Pamiętaj, że możesz obserwować mnie oraz moje playlisty na Spotify oraz SoundCloudzie, będzie mi bardzo miło, a Ty nie przegapisz żadnej muzycznej aktualizacji.

Przejdź do playlisty na SoundCloud lub Spotify.

Scroll Up