Czas podsumować pierwszy marcowy, muzyczny tydzień. Działo się naprawdę sporo dobrego, a więc wysoka jakość muzyki w Neuziku 53, nie może nikogo dziwić.

Podsumowanie tygodnia przynosi nam naprawdę cudowne, muzyczne zestawienie. Piszę to bez odrobiny przesady. Moje standardy selekcji solidnie wzrosły od początku tego roku, widać to po samej ilości dodawanych do playlist kawałków. Natomiast Ci, którzy słuchają Neuzika regularnie, na pewno też to słyszą. Zestawienie 53 to tylko potwierdza.

W najnowszym New Music Weekly znajdziesz – czternaście nowości na SoundCloudzie oraz siedemnaście świeżych numerów na Spotify. Na zielonkawym, szwedzkim streamingu brakuje tylko jednego utworu z SC, to naprawdę świetny wynik. Mamy zatem przed sobą niecałą godzinę najnowszej muzyki.

W pięćdziesiątym trzecim wydaniu cotygodniowej listy nowości znajdziesz: Cassie Marin, którą odkryłem przypadkiem, a EP-ka “Plastique Days” zasługuje na uwagę, Juliettę, która debiutuje słodkim i bardzo ciepłym “Beach Break”, Minke, także debiutantkę, o której na razie wiemy tylko tyle, że pochodzi z Londynu.

Jeśli mowa już o debiutantach, w zestawieniu mamy także Anne Dereaux z LA i HAHA2K z Cardiff. Dostajemy także kolejne naprawdę świetne (poprzednie kompozycje były tylko “ok”) utwory B.Miles i Michla. Z kolejnymi piosenkami wracają Luunes, CASI, Nina Luna, Abi Ocia i Jen Miller. Z bardziej rozpoznawalnych artystów w Neuziku 53 pojawiają się Lorde, Khalid, Hearts oraz Coals.

Dorzuciłem także coś od Alice Jemimy, której debiutancki album niestety mnie zawiódł, ale znalazł się na nim jeden dobry kawałek.

Pamiętaj, że możesz obserwować mnie na SoundCloudzie i Spotify, a gdybyś zastanawiał się, gdzie podziała się muzyka z lutego, już Cię informuję – wylądowała na specjalnej miesięcznej playliście, o tutaj.

Przejdź do playlisty na SoundCloud lub Spotify.