Pan od Muzyki

Neuzik: Stalking Gia, Starling, Highasakite, Tash Sultana, Shallou, Febueder, Grandson & Water Park

Przedostatni kwietniowy Neuzik to szczypta naprawdę świetnych dźwięków, którymi możesz raczyć się, niezależnie od tego, czy za oknem deszcz, czy słońce.

Wróciłem z Enea Spring Breaka przez którego (i dzięki któremu) nie spędzałem ostatnich kilku dni przed komputerem. Niedzielny wieczór i poniedziałkowe przedpołudnie upłynęło mi więc na nadrabianiu muzycznych, wydawniczych nowości. I chciałbym napisać, że w przez ostatnie siedem dni, pojawiło się kilka ciekawych dźwięków, które postanowiłem umieścić w okrąglutkim Neuziku 60.

Na początek statystyki, na SoundCloudzie możesz posłuchać 12 utworów, czyli ok. 50 minut nowej muzyki. Spotify oferuje 15 nowości (56 minut). Co i kto pojawia się w zestawieniach?

Zestawienie otwiera Tash Sultana, która, po wydaniu debiutanckiej EP, wraca z nowym singlem. Z dużych i ważnych – , z nareszcie przyzwoitą kompozycją, oraz London Grammar (z prawdopodobnie ostatnim utworem przed premierą płyty), z coraz ważniejszych – nowi singiel norweskiego Highasakite, świetny kawałek Jessie Reyez z debiutanckiej “Kiddo” EP, Starling czy też Stalking Gia. Z pięknych nowości także Litany, Caswell, Shallou oraz Water Park. Z bardziej gitarowych brzmień mamy Kanadyjczyka Grandsona oraz trio Febueder, a muzykę na podbraniczu elektroniki, soulu i r&b zapewniają Tigers Are Bad For Horses i Charlz z pomocą Maths Time Joy’a.

Pamiętaj, że możesz obserwować mnie i moje playlisty na Spotify oraz SoundCloudzie. Będziesz otrzymywał powiadomienia o nowych aktualizacjach, a ja będę wiedział, że chcesz słuchaj moich selekcji :)

Przejdź do Playlisty na SoundCloud lub Spotify.

Scroll Up