Neuzik 62 to masa dobrej muzyki. Tym razem jednak, więcej smakowitości pojawia się na liście streamingowej. Choć oba, prezentują się naprawdę interesująco.

Wydaje mi się, że wkraczamy w bardzo niewdzięczne czasy dla fanów muzyki – okazuje się, że Neuzik 62 jest (tak naprawdę po raz pierwszy) o wiele szczuplejszy, gdy spojrzymy na zestawienie na SoundCloudzie. Dlaczego? Aż pięć utworów, które pojawiają się w New Music Weekldy na Spotify, są dla polskich użytkowników SC, dostępne tylko w 30-sekundowych wersjach “preview” – a już dawno postanowiłem, że nie będę takich marnych urywków dodawał do playlisty.

Bardzo ciężko składało mi się w tym tygodniu plejkę na pomarańczowej, muzycznej chmurce. Na SoundCloudzie możesz zapoznać się z 11 nowościami, natomiast na Spotify jest ich 17.

Czego możemy zatem posłuchać w wydaniu 62? Znajdziesz nowości od Halsey, Haim, Mogliiego, Terror Jr czy Nothing But Thieves, o których pisałem w osobnym wpisie. Dodatkowo, gdy odpalisz zestawienia, zapoznasz się ze świeżymi kompozycjami od Nilüfer Yanyi, Sigrid oraz Michla, czyli artystów, którzy rozkwitają w 2017. Poznasz także nowości od Pvris, Niii (wow, ale to dziwnie wygląda w dopełniaczu), machineheart oraz Flume’a z Kučką – widzimy tutaj grono stałych bywalców. Debiutacki występ na blogu zaliczają natomiast Freya Ridings, Billy Raffoul, Lynette Williams, MXSM, courtship.

Podoba Ci się to zestawienie? Pamiętaj, że możesz dodać playlistę Neuzik 2017 do obserowanych, a także profil Pana od Muzyki – na SoudCloudzie i Spotify.

Przejdź do playlisty na SoundCloud lub Spotify.