Neuzik 63 serwuje dość ciekawe zestawienie dźwięków. Oprócz ciepłej elektroniki i dźwięków z pogranicza soulu i R&B, znajdziesz w nim odrobinę rocka i chłodnego synthu.

Ubiegły tydzień nie był może nadto obfity w muzyczne rozkosze, ale na pewno znalazło się podczas niego kilkanaście naprawdę ciekawych utworów. To właśnie ote trafiły do Neuzika 63.

Na blogu pisałem m.in. o wideoklipie Tove Styrke, dwóch utworach Kacy Hill czy nowości od Caitlyn Scarlett. Dwie ostatnie panie pięknie prezentują się w najnowszym zestawieniu. SoundCloudowa playlista oferuje 13 kompozycji, a na Spotify pojawiło się 16 świeżynek. Warto dać im szansę.

Oprócz wspomnianych artystek w Neuziku 63 znajdziesz także Native Youth, czyli Gaby z Miami, świetny niemiecki duet ÄTNA, który wydał właśnie pierwszą EP-kę, czy JMR-a, który zachwyca ciepłym głosem. Ponadto usłyszysz Hugh, Gems, Hundred Waters czyli dawkę klimatycznej elektroniki; FARR, RXC i Cosimę, którzy otulają ciepłym future-R&B.

Natomiast HIRA miesza synth i soulowy głos, Walijka HANA2K urzeka głosem w nieco chłodnej kompozycji, a Tatiana Hazel łączy intensywny wokal i imprezowe klimaty. To także w Neuziku. Największymi nazwiskami w tej muzycznej selekcji są Nick Murphy wraz z Kaytranadą, Haim, który wydały studyjną wersję “Right Now” i Harry Styles, który zadziwia brzmieniem na solowym debiucie.

Pamiętaj, że możesz obserować Pana od Muzyki na SoundCloudzie i Spotify, a także dodać do obserwowanych playlistę Neuzik lub też inne np. tę z polską muzyką.

Przejdź do playlisty na SoundCloud lub Spotify.