Tydzień przywitajmy razem z nowym zestawieniem Neuzik, który na pewno wprawi Cię w dobry nastrój i doda odrobiny energii.

Neuzik 64 to szeroki skład i dużo świetnych kawałków. Tym razem zakręconych wokół popu, singer-songwriterskich brzmień i wariadji na ich temat. Sporo smukłych melodii, ale także wolno płynących aranżacji i głosów, które szybko porywają.

Kolejna odsłona zestawienia New Music Weekly przynosi ze sobą 13 utworów zebranych na playliście soundcloudowej, oraz 19 numerów dodanych do Neuzik 2017 na Spotify. Daje to naprawdę szeroki wachlarz dźwięków. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Rozpoczynamy z electro popowymi solistkami: Jojee i Anyą Mariną, by później przejść future-R&B, soulu i mocniejszej elektroniki. W tym segmencie ugoszczą nas Mothica, Lover, Kwaye, Einarindra oraz Doctrine, Lanks i EMI (jest EP-ka, trochę jednostajna, ale bardzo przyjemna). Smutnych singer-songwriterów reprezentują Fins Ara, Aldous Harding (sprawdź jej nową płytę “Party”) oraz akustyczna Maggie Rogers.

Na koniec powracamy do łagodniejszych kompozycji – tutaj scena należy do MisterWives (ich drugi krążek “Connect The Dots” zawiera kilka ciekawych numerów), Cloves, Stevie Parker (warto sprawdzić jej debiutancką LP) oraz Seleny Gomez, której singiel “Bad Liar” trzyma przyzwoity poziom. Oprócz tego, zagubione duszyczki w postaci Kate Key Es, Faking Jazz czy Kuizza.

Pamiętaj, że możesz obserować Pana od Muzyki na SoundCloudzie i Spotify, a także dodać do obserwowanych playlistę Neuzik lub też inne np. tę z polską muzyką.

Przejdź do playlisty na SoundCloud lub Spotify.