Ostatni majowe dni wypada spędzić przy utworach tak dobrych, jak pogoda za oknem! Dlatego Neuzik 65 to wyborne zestawienie kilkunastu nowości.

W Neuziku 65 udało mi się zebrać naprawdę ciekawą grupę utworów. Szczęście dopisało mi zarówno na SoundCloudzie, jak i na Spotify. Dlatego oddaję do Twojej dyspozycji ostatnie majowe zestawienie “New Music Weekly”, a w nim: 14 kompozycji na pomarańczowej chmurce oraz 18 kawałków dodanych do playlisty na szwedzkim streamingu.

Co znajdziesz w obu zestawienieniach? Z najbardziej znanych nazwisk i pseudonimów – Benjamin Booker, James Vincent McMorrow, Dagny, Grace Mitchell, Vera Blue oraz Maggie Rogers w remiksie Sohna. Jeśli chodzi o tę ważniejszą, “odkrywczą” część Neuzika, dostajesz pierwsze single od Chaisley Lussier, Cici Jack, Palomy oraz Malory, powrót Forever, utwór z EP-ki Violet Skies, nostalgiczny i intensywny kawałek Emmita Fenna, nowy singiel duetu RKCB, Wafii oraz Wens, a także kolaboracje Elias SegujjaYungest i Barett MarshallSitkah.

Naprawdę wyborne utwory, w tym 65. wydaniu Neuzika!

Pamiętaj, że możesz obserować Pana od Muzyki na SoundCloudzie i Spotify, a także dodać do obserwowanych playlistę Neuzik lub też inne np. tę z polską muzyką, czy taką, zawierającą melancholijne kompozycje i dziewczęce głosy.

Przejdź do playlisty na SoundCloud lub Spotify.