Neuzik 66 to zestawienie zawierające mnóstwo, naprawdę świetnych i świeżych dźwięków. Sporo nowości od młodych artystów, a także dawka muzyki z najlepszych albumów ubiegłego tygodnia.

Jakiż to piękny muzycznie tydzień mieliśmy! Tyle płyt i singli, o których nie można zapomnieć. A wszystko, co najważniejsze (no, pewnie prawie wszystko) znajdziesz w sześćdziesiątym szóstym wydaniu Neuzika.

Dwie playlisty: SoundCloud – 13 utworów i 47 minut, oraz Spotify – 24 kompozycje i 92 minuty. Wybór należy do Ciebie! Obie dostarczą wielu dźwiękowych wrażeń.

O kilku z tych utwór pisałem już w Week in Tracks, m.in. o alt-J z Mariką Hackman, singlu zwiastującym debiut duetu Anna of the North czy kawałkach z solowej płyty Amber Coffman i drugiego krążka Bleachers. Na Neuzik 66 pojawiają się także nowości od Ruby Francis (wydała pierwszą EP-kę), holenderskiego duetu Secret Rendezvous, Summer Heart ze Szwecji oraz producenta Nsolo. Walijka Casi powraca z “Homesick”, tak samo jak Amerykanka Noy z utworem “Dazed In The Night”.

Znalazłem także miejsce dla numerów z “Hopeless Fountain Kingdom” Halsey, “Off the Radar” Nogi Erez czy “I’m Not Your Man” Mariki Hackman (na Spotify znajdziesz aż 3 utwory z udziałem wokalu Hackman!), ale o tych płytach, jak o kilku innych, napiszę więcej na dniach.

Zestawienie uzupełniają nowości od GL, Dominique Star, Chokera, Sama Frankla, Molly Kate Kestner, H.E.R. czy Sinead Harnett.

Pamiętaj, że możesz obserować Pana od Muzyki na SoundCloudzie i Spotify, a także dodać do obserwowanych playlistę Neuzik lub też inne np. tę z polską muzyką, czy taką, zawierającą melancholijne kompozycje i dziewczęce głosy.

Przejdź do playlisty na SoundCloud lub Spotify.