Neuzik 67 trafia na platformy i do Twoich rąk. Dużo ciekawych dźwięków, pierwszy raz w historii, pełne zestawienie dostępne na Spotify!

Przed nami kolejne, historyczne zestawienie Neuzika. W wydaniu nr 67 wszystkie utwory z playlisty SoundCloudowej, znalazły się od razu na Spotify! Co prawda mowa tu o dziesięciu kawałkach, ale jednak! Czy to oznacza, że SoundCloud się kończy? Mogłaby z tego wyjść niezła dyskusja!

Zatem na SC dostajesz 10 kompozycji (wszystkie także na Spotify):

Nowość duetu Lolahiko, debiutancki singiel Olivii Nelson, dziwaczny i słodki stworek-utworek od deer scout, tajemniczą śiweżynkę od Saro, trzeci numer Cult Exciter, piosenka dopełniającą EP-kę Litany, taneczny popis J Tropic, naprawdę urokliwą balladę Alice Kristiansen, debiut Brytyjki Marny oraz utwór tytułowy z pierwszego mini albumu Marlene.

Spotify pozwala Ci w tym tygodniu zapoznać się z 21 nowościami:

SZA z genialnej płyty “CTRL”, London Grammar z dobrej “Truth Is A Beautiful Thing”, Lorde, która po raz kolejny zachwyca, Ibeyi, Oh Wonder, Ray BLK, Denai Moore razem z Kwabsem, B. Lewisa czy Aishy Badru, której muzyka właśnie pojawiła się na streamingu.

Pamiętaj, że możesz obserować Pana od Muzyki na SoundCloudzie i Spotify, a także dodać do obserwowanych playlistę Neuzik lub też inne np. tę z polską muzyką, czy taką, zawierającą melancholijne kompozycje i dziewczęce głosy.

Przejdź do playlisty na Spotify lub SoundCloud.