Najnowszy Neuzik to świetny podkład pod słoneczny, letni spacer. Jest na nim dużo muzyki, przy której miło spędzisz czas.

Neuzik 68 to naprawdę ładna playlista. Tydzień obfitował w śliczne kompozycje z pogranicza popu, elektroniki i R&B, dlatego właśnie takie dźwięki zdecydowanie dominują w najnowszym zestawieniu New Music Weekly.

Co przyniósł tydzień? SoundCloud to 12 kompozycji – świeżych i początkujących artystów – a na Spotify znajdziesz 23 nowe utwory. Okazuje się, że po raz drugi z rzędu szwedzki streaming oferuje właściwie wszystko to, co SC i jeszcze więcej. Dlatego, mimo super selekcji i włożonej pracy, zalecam plejkę zielonego potentata.

No dobrze, ale czego możesz posłuchać w Neuziku 68? Są trzy kawałki z “Melodramy” Lorde, są dwie kompozycje z nowego albumu Terror Jr. Są także piękne nowości od Melis, Woodes, Oscar and the Wolf, Idy, LCAW, Margeaux czy Hugh. Znajdziesz tak także debiutancki kawałek Siobhan Sainte, utwory zapowiadające albumy Kaleidy, Gordi oraz duetu Young Ejecta. Całość uzupełniana numerami od Pooma, L.A. Caseley, Jonaha, Portugal The Mana oraz Mobley.

Pamiętaj, że możesz obserować Pana od Muzyki na SoundCloudzie i Spotify, a także dodać do obserwowanych playlistę Neuzik lub też inne np. tę z polską muzyką, czy taką, zawierającą melancholijne kompozycje i dziewczęce głosy.

Przejdź do playlisty na Spotify lub SoundCloud.