Ostatni w pełni czerwcowy Neuzik przynosi zestawienie dźwięków od artystów zdecydowanie mniej rozpoznawalnych. To dobra okazja, by odkryć nowych ulubieńców!

Neuzik 69 przynosi wraz ze sobą kilkanastu ciekawych artystów oraz kilkanaście interesujących kompozycji. Playlista na SoundCloudzie oferuje 13 kawałków, natomiast do zestawienia na Spotify trafiło 17 nowości.

W tym tygodniu skupiamy się przede wszystkim na artystach słabiej rozpoznawalnych. Jest Briana Marela, która ma swoim koncie dwa albumy; są Salt Cathedrals obecni na scenie od 2013, czy duet Stalgia, który wydaje co jakiś czas bardzo ciekawe single. Dodatkowo znajdziesz tutaj początkujących: Jaja Bu, Vassera, Shay Lię, Vautiera oraz Charlotte Dos Santos. Mamy reprezentantów sceny australijskiej w postaci Flight Facilities, Emmy Louise czy Banoffee. Grono najbardziej znanych to Kodaline, Kacy Hill, Haim i Verite. Ponadto listę uzupełniają: Diana, Jelani Blackman, Halia Jack oraz Ian Kimmel.

Dużo muzyki do poznania! Kto brzmi według Ciebie najciekawiej?

Pamiętaj, że możesz obserować Pana od Muzyki na SoundCloudzie i Spotify, a także dodać do obserwowanych playlistę Neuzik lub też inne np. tę z polską muzyką, czy taką, zawierającą melancholijne kompozycje i dziewczęce głosy.

Od niedawna mamy też super tajną muzyczną grupę na Facebooku, na której rozmawiamy o nowych artystach i branży jeszcze więcej. Jeśli chcesz do niej dołączyć, kliknij tutaj i dołącz do nas!

Przejdź do playlisty na Spotify lub SoundCloud.