Pan od Muzyki

Neuzik: Tom Odell, HONNE & Izzy Bizu, Highasakite, Yumi Zouma i Her

Rekordowe zbiory w siódmym wydaniu Neuzik. Tylu cudownych utworów jeszcze nie mieliśmy. Usiądź wygodnie i odpalaj playlisty!

Na początku muszę Cię bardzo przeprosić. Nie wiedziałem, że to nadchodzi… W tym tygodniu serwuję niewyobrażalną liczbę nowych, świetnych utworów! Ten tydzień był rekordowy pod względem wydania cudownych singli, EP-ek i albumów. Serio, to nie jest tak, że starałem się napakować jak najwięcej – sporo ciekawych kawałków odrzuciłem.

Tym razem na playliście na SoundCloudzie znalazły się 34 utwory, co dało dwie godziny muzyki. Znajdziesz tam znanych i bardzo lubianych: Honne z Izzy Bizu, Highasakite, Marian Hill, Verite czy Ry X, a także kawałki, których nie ma jeszcze w streamingach od Faridy, Exes, Her, Matta Blacka, Brooke Bentham, Gabrielle Current czy Carmody.

Spotify dostarczyło nam w tym tygodniu aż 38 (sick!) utworów, z czego kilka to uzupełnienie z poprzedniego rozdania. Są tutaj takie smakołyki jak nowy Tom Odell, Yumi Zouma, Chelsea Lankes, Xan Young, kawałek Slowofla z udziałem Kimbry, czy Luna Shadows i River Tiber.

Podobają Ci się zestawienia? Daj mi proszę o tym znać: kliknij serduszko czy reposta (jeśli masz konto na SC), albo obserwuj playlistę na Spotify. Możesz także napisać, milutki jak małe kotki, komentarz tutaj lub też na Facebooku. Albo na Twitterze.

Scroll Up