Neuzik 71 dostarcza sporo klimatycznych dźwięków, które świetnie sprawdzą się jako soundtrack dnia. Niezależnie od tego, co właśnie robisz.

Lato w pełni, należy zatem znaleźć odpowiednio wyważone, ale zróżnicowe playlisty, by wprowadzać się w dobry stan, niezależnie, czy jesteśmy właśnie na plaży, w drodze na festiwal czy też siedzimy w pracy zawaleni zadaniami. I tutaj pojawia się Neuzik. W wydaniu 71 mam dla Was sporo smacznych kąsków, które Cię zmiękczą i poprawią humor.

Najnowsze zestawienie oferuje 11 kompozycji połączonych w playlistę na SoundCloudzie oraz 21 dodanych do Spotify. Jest w czym wybierać.

Neuzika 71 otwieramy z Lxandrą i jej nowym utworem “Hush Hush Baby”, następnie skupiając się na równie etetycznych kompozycjach Upsahl, Armena Paula czy Raphaelli. Później odrobina surowego, acz intensywnego klimatu w wykonaniu Wolf Alice, Opia, Kill J oraz Wyldest, które wchodzi w rejony synthowe. Ten klimat uzupełnią doskonale TYNE, Caitlyn Scartlett oraz MJ Cole z Bruno Major. Następnie spotkasz eteryczne delikatności od Ritual i Rhye, natomiast Guthrie Galileo i Gabrielle Current delikatnie zaśpiewają o uczuciu.

Kolejne ballady dokładają LÉON i Jordan Lomeli, a całość dopieszczają Mahalia i AlunaGeorge. Zestawienie zamykają siostry Haim z dwoma moimi ulubionymi utworami z “Something To Tell You”.

Pamiętaj, że możesz obserować Pana od Muzyki na SoundCloudzie i Spotify, a także dodać do obserwowanych playlistę Neuzik lub też inne np. tę z polską muzyką, czy taką, zawierającą melancholijne kompozycje i dziewczęce głosy.

Od niedawna mamy też super tajną muzyczną grupę na Facebooku, na której rozmawiamy o nowych artystach i branży jeszcze więcej. Jeśli chcesz do niej dołączyć, kliknij tutaj i dołącz do nas!

Przejdź do playlisty na Spotify lub SoundCloud.