Pan od Muzyki

Neuzik: Tusks, Sofi Tukker, Lunar, Madeleine Rosenthal, Stacey, Kllo, Empress Of & Oh Wonder

Jak co poniedziałek trafia do Ciebie porcja muzycznych nowości. Neuzik 72 oferuje ciekawy przekrój przez popowe i singer-songwriterskie stylistyki.

Lipiec ma to do siebie, że lubi być bardzo kapryśny. Na każdym polu – czasami także muzycznym. Neuzik 72 to tylko kilkanaście kompozycji, które wyselekcjonowałem przez ostatni tydzień, jednak mam pewność, że wszystkie z nich dostarczają dużo przyjemności i rozrywki.

Cotygodniowe zestawienie nowości na SoundCloudzie zawiera 12 kompozycji, a do Spotify dodałem 16 utworów. Znajdziesz wśród nich: kolejną fantastyczną kompozycję od Emily Underhill czyli Tusks, drugą nowość od tajemniczej wokalistki Lunar, świeże nagrania od duetów: imprezowe Sofi Tukker, oraz delikatniejsze, ale równie intensywne od Kllo. Solistki Madeleine Rosenthal, Mack oraz Stacey dzielą się lekkimi popowymi piosenkami, a wszystko podkręcają She Major, Leftenent oraz Hundred Waters.

Do zestawienia zaglądają także bardziej znani artyści – usłyszysz Arcade Fire, Oh Wonder, Rationale, Bonzai czy RAC w duecie ze Scavenger Hunt.

Pamiętaj, że możesz obserować Pana od Muzyki na SoundCloudzie i Spotify, a także dodać do obserwowanych playlistę Neuzik lub też inne np. tę z polską muzyką, czy taką, zawierającą melancholijne kompozycje i dziewczęce głosy.

Od niedawna mamy też super tajną muzyczną grupę na Facebooku, na której rozmawiamy o nowych artystach i branży jeszcze więcej. Jeśli chcesz do niej dołączyć, kliknij tutaj i dołącz do nas!

Przejdź do playlisty na Spotify lub SoundCloud.

Scroll Up