Najnowsze New Music Weekldy to zestawienie dla wybrednych. Znajdziesz tutaj początkujących artystów, takich jak Jinka, Dominique czy Gundelach, a także tych, których już znasz – Jessie Ware, Purity Ring czy Billie Eilish.

Neuzik 74 to kilkanaście ciekawych kompozycji, których musisz posłuchać. W tym tygodniu selekcja jest odrobinę skromniejsza, ale to nadal zestaw, który dostarcza dawkę świeżych i interesujących dźwięków!

Na SoundCloudzie znajdziesz 10 kompozycji, natomiasto do playlisty na Spotify dodałem 15 kawałków. Wśród polecanych nowości znajdziesz – debiutancki utwór Jinki, kolejną nowość Dominique, Gundelacha czy May Lyn. Caitlyn Scarlett udostępniła nową EP-kę, z której pochodzi “Heart For Rent”, to samo zrobiła Billie Eilish i dlatego posłuchasz “my boy”. Po długiej przerwie powrócili: Jessie Ware i Purity Ring, a nowe wieści przybywają także od Elderbrooka i Nicka Mulveya. Dodatkowo w zestawieniu znajdziesz przedstawicieli orientu czyli CIRRRCLE, duety M w S i Left., Morly, Alvvays i middle school.

Pamiętaj, że możesz obserować Pana od Muzyki na SoundCloudzie i Spotify, a także dodać do obserwowanych playlistę Neuzik lub też inne np. tę z polską muzyką, czy taką, zawierającą melancholijne kompozycje i dziewczęce głosy.

Od niedawna mamy też super tajną muzyczną grupę na Facebooku, na której rozmawiamy o nowych artystach i branży jeszcze więcej. Jeśli chcesz do niej dołączyć, kliknij tutaj i wpadaj pogadać!

Przejdź do playlisty na Spotify lub SoundCloud.